USŁUGI

LEKCJE MALARSTWA

CATERING

Pracownia malarska to osobna przestrzeń w Kawałku Sztuki, do której Monika Wejcman zaprasza na unikalne lekcje rysunku, malarstwa oraz kompozycji. Prowadzi je z wielką satysfakcją i podziwem dla talentu i zapału swoich studentów. 

"Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są zdolni i kreatywni - potrzebują tylko czasu, przestrzeni i artystycznego wsparcia, aby się o tym przekonać ~ Monika Wejcman

WSPÓŁPRACA Z ARTYSTAMI

AUKCJE INTERNETOWE

Stworzyliśmy przestrzeń, która jest przyjazna dla artystów o różnym doświadczeniu - zarówno dla tych dojrzałych i uznanym, jak i dla tych, których kariera dopiero się zaczyna. Szukamy ludzi z pasją i chęcią współpracy. Skontaktuj się z nami i stwórzmy razem coś pięknego.

Galeria Kawałek Sztuki oferuje pełne wsparcie w organizacji aukcji internetowych, włącznie z formalnościami, reklamą i sprzedażą. Umożliwiamy bezpieczną i wygodną sprzedaż dzieł sztuki na szerszą skalę, co stanowi doskonałą okazję dla artystów, aby zdobyć uznanie na międzynarodowym rynku sztuki.

W Kawałykusztuki oferujemy usługi cateringowe na różne okazje, takie jak spotkania firmowe, uroczystości rodzinne i specjalne okazje. W naszym menu znajdziesz zarówno oryginalne, nowoczesne dania, jak i klasyczne smaki, które zachwycą każde podniebienie. Kawałyksztuki realizuje nietypowe marzenia, doradza, słucha i wspólnie z Państwem dobiera najlepszy scenariusz.

Nasza przestrzeń to połączenie dwóch dziedzin: sztuki i kuchni. Razem tworzymy miejsce przyjazne artystom, wielbicielom sztuki oraz smakoszom, którzy chcą cieszyć się niebanalną, smaczną i serwowaną z sercem kuchnią, w wyjątkowym wnętrzu.

ARANŻACJA PRZESTRZENI

Galeria Kawałek Sztuki pomaga w wyborze dzieł sztuki, które najlepiej odnajdą się w określonych przestrzeniach. Klienci mogą liczyć na fachową opinię oraz pomoc w doborze dzieł sztuki, które będą pasować do ich gustów i stylu życia.

OPRAWA OBRAZÓW

Oferujemy kompleksową usługę oprawy obrazów, która podkreśli ich wyjątkowe walory. Pomagamy w doborze odpowiedniej ramy, która wpisze się w styl i charakter dzieła, ukazując jego unikalność.

DORADZTWO

Galeria Kawałek Sztuki oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie inwestowania w dzieła sztuki oraz budowania prywatnej kolekcji. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta wspierając naszych klientów na każdym etapie tworzenia i rozwijania kolekcji. 

ZADZWOŃ DO NAS