MIA100W CZYLI IMPROWIZACJA TEATRALNA W KAWAŁYKSZTUKI

MIA100W
Czy da się zagrać zabawny spektakl bez przygotowanych żartów, wystudiowanych schematów, bez scenariusza? Oczywiście że tak!Zapraszamy Państwa na wyjątkowe, bo niepowtarzalne doświadczenie z teatrem improwizowanym. Podczas półtoragodzinnego spotkania z Teatrem Komponowanym MIA100W to Wy staniecie się reżyserami, autorami scenariusza i będziecie mieć wpływ na bieg wydarzeń. A to wszystko bez ruszania się z miejsca, w gościnnych progach Kawałyksztuki. Improwizacja teatralna to coraz popularniejsza forma sceniczna, która z powodzeniem zyskuje serca widowni na całym świecie. Jeśli już kiedyś byłeś to na pewno wrócisz jeśli nie byłeś to przyjdź i przekonaj się sam. Jesteśmy MIA100W, robimy impro.
Z naszej strony zapraszamy Państwa na występ bardzo zdolnej grupy teatralnej w miły czwartkowy wieczór. Zapraszamy chwilę przed spektaklem, żeby usiąść wygodnie, napić się wina, coś przekąsić oraz do zostania po spektaklu żeby się poznać, porozmawiać i posiedzieć. Na tę okazję przygotujemy zestawy w promocyjnej cenie: napój + przekąska.
Bilet wstępu: 20 zł - normalny / 15 zł - ulgowy(bilety można będzie kupić na wejściu lub stacjonarnie w Kawałyksztuki od 28.02.23
Twój adres e-mail
Imię i nazwisko
Telefon
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania?

09 marca 2023